Strona główna

Konsultacje społeczne- Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Wysokie Mazowieckie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wysokiem Mazowieckiem serdecznie zaprasza do uczestnictwa w konsultacjach społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Wysokie Mazowieckie na lata 2016 – 2025”. Projekt strategii określa cele, kierunki działania we wszystkich obszarach szeroko rozumianej polityki społecznej, które Miasto Wysokie Mazowieckie realizuje w celu rozwiązywania problemów społecznych.
Głównym celem konsultacji społecznych jest uzyskanie opinii, uwag, propozycji mieszkańców na temat projektu strategii, które przyczynią się do stworzenia dokumentu odzwierciedlającego realne problemy społeczne i proponujące efektywne rozwiązania.
W załączeniu projekt „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Wysokie Mazowieckie na lata 2016-2025” oraz formularz, na którym należy zgłosić uwagi lub ewentualne zmiany. Formularz prosimy przekazywać w terminie do dnia 16.12.2016 roku na adres Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, 18-200 Wysokie Mazowieckie lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Opinie i uwagi wniesione:
- w inny sposób niż opisane powyżej zostaną automatycznie wyłączone z procesu ich rozpatrywania,
- po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane
 
 
Z poważaniem,
Monika Wiczołek
Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
Załączniki:
Pobierz plik (Formularz do konsultacji.odt)Formularz do konsultacji[ ]17 kB
Pobierz plik (Strategia.pdf)Strategia do konsultacji[ ]690 kB