Strona główna

Ogólnopolska Karta Seniora

Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora.

Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest przez organizację pozarządową – krakowskie stowarzyszenie MANKO (https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/).

Jedyny koszt jaki należy ponieść związany jest z wysłaniem pocztą formularza zgłoszeniowego. Może to zrobić każda osoba, która ukończyła 60 lat i chce skorzystać z dostępnych dzięki Ogólnopolskiej Karcie Seniora promocji.

 

Aby otrzymać Ogólnopolską Kartę Seniora należy wejść na stronę internetową Głos Seniora. Stąd pobieramy i drukujemy formularz zgłoszeniowy:

https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/Formularz-g%C5%82os-seniora-z-inf.pdf

 

Ubiegający się o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora, wniosek wysyłają na adres stowarzyszenia MANKO: "GŁOS SENIORA", Al. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków. Do listu z formularzem zgłoszeniowym należy dołączyć kopertę z adresem zwrotnym oraz znaczek. Dzięki temu otrzymamy Ogólnopolską Kartę Seniora na adres domowy.

Lista firm i instytucji, które honorują Ogólnopolską Kartę Seniora i udzielają w związku z tym promocji i rabatów, cały czas się zmienia. Pełna lista firm honorujących kartę dostępna jest pod adresem:

https://glosseniora.pl/wp-content/uploads/LISTA-FIRM-OKS-01.02.2019.pdf